Eesti keeles |
In English
DigiÕIS
Õppekavad
|
Õppejõud
|
Lõputööd
|
Avaldused
|
Päringud
Õppejõud lepingu tüübi järgi — Sügis 2020
Digitehnoloogiate instituudi mitteakadeemilised töötajad
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Peeter Normak
IFI6212.DT
Teoreetiline informaatika
Peeter Normak
IFI7028.DT
Erialapraktika
Peeter Normak
IFI7217.DT
Informaatika alused
Peeter Normak
IFI7221.DT
Sissejuhatus erialasse
Peeter Normak
IFI7408.DT
Infotehnoloogia strateegiline juhtimine
Peeter Normak
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Priit Tammets
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Tanel Toova
IFI6203.DT
Robootika
Tanel Toova
IFI6209.DT
Operatsioonisüsteemide alused ja haldamine
Tanel Toova
IFI7214.DT
Disaini- ja arenduslabor
(kaasõppejõud)
Tallinna Ülikooli töötajad
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Meelis Karp
IFI6018.DT
Arvutivõrgud ja andmeside
Kaire Kollom
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Timo Tobias Ley
IFI7167.DT
Sotsiaaltarkvara
Timo Tobias Ley
IFI7176.DT
Uurimismeetodid inimese-arvuti interaktsioonis
Katrin Niglas
IFI8004.DT
Mitmemõõtmeline statistika: dispersioon- ja regressioonanalüüs
Kai Pata
IFI7224.DT
Haridustehnoloogia koolis
Kai Pata
IFI7301.DT
Digitaalne innovatsioon koolis - rahvusvahelised perspektiivid
Kai Pata
IFI7401.DT
Kollektiivne intelligentsus sotsiotehnilistes süsteemides
Kai Pata
IFI7407.DT
Praktika
Kai Pata
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Käsunduslepinguga õppejõud
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Ighoyota Ben Ajenaghughrure
IFI7314.DT
Lõppkasutaja tarkvaraarendus
Ighoyota Ben Ajenaghughrure
IFI7343.DT
Ümbritsev arvutustehnika
(kaasõppejõud)
Roman Gorislavski
IFI7302.DT
Mängude arendamine algajatele
Roman Gorislavski
IFI7335.DT
Mänguarendusmustrid
Roman Gorislavski
IFI7344.DT
Mängude arendamine edasijõudnutele
Anni Hô
IFI7319.DT
Arvutimängu 2D-graafika
Eero Johannes
IFI7026.DT
IT-arendamisega seonduvad juriidilised probleemid
Suhaib Rehman Khan
IFI7338.DT
Agiilne projektijuhtimine
Panagiotis Kosmas
MGA04
Interaktsioonidisaini meetodid
Panagiotis Kosmas
MGA06
Prototüüpide loomine
Marge Kusmin
IFI6206.DT
Digipädevuste baaskursus
Marge Kusmin
IFI7225.DT
Digipädevuste alused
Agu Leinfeld
IFI7221.DT
Sissejuhatus erialasse
(kaasõppejõud)
Birgy Lorenz
IFI7204.DT
Turvalisuse ja privaatsuse alused
Maia Lust
IFI7011.DT
Põhipraktika I
Maia Lust
YDP7001.YM
Õpetajakoolituse praktika I
Merily Müürsepp
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Margus Noormaa
IFI7408.DT
Infotehnoloogia strateegiline juhtimine
(kaasõppejõud)
Kaisa Norak
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Priidu Paomets
IFI6106.DT
Andmebaasid
Andreas Papallas
MGA01
Disaini teooria ja metodoloogia
Hanna-Liisa Pender
IFI7161.DT
Disaini teooria ja metoodika
Gerti Pishtari
IFI7167.DT
Sotsiaaltarkvara
(kaasõppejõud)
Raimo Pregel
IFI6059.DT
Rakenduste programmeerimine
(kaasõppejõud)
Raimo Pregel
IFI6229.DT
Rakenduste programmeerimine
(kaasõppejõud)
Hillar Põldmaa
IFI7222.DT
Infoturbe- ja riskihaldus
Margus Püüa
IFI7408.DT
Infotehnoloogia strateegiline juhtimine
(kaasõppejõud)
Joanna Agata Rutkowska
IFI7404.DT
Disainimõtlemine ja generatiivsed uuringud
Romil Rõbtšenkov
IFI6229.DT
Rakenduste programmeerimine
Ants Sild
IFI7221.DT
Sissejuhatus erialasse
(kaasõppejõud)
Maris Tõnso
MLM6004.DT
Diferentsiaalvõrrandid
Alexandros Yeratziotis
MGA02
Uurimismeetodid
Tanel Õunapuu
IFI6049.DT
Intellektuaalne omand ja andmekaitse
Anna Šeletski
MLM6061.DT
Loodusteaduste matemaatika algkursus
Anna Šeletski
MLM6181.DT
Diferentsiaal- ja integraalarvutuse algkursus
Anna Šeletski
MLM6410.DT
Praktika I
Anna Šeletski
MLM6501.DT
Matemaatiline analüüs I
Anna Šeletski
DTI6001.DT
Õppimine kõrgkoolis
(kaasõppejõud)
Ilja Šmorgun
IFI7316.DT
Inimese ja arvuti interaktsiooni alused
Ilja Šmorgun
IFI7343.DT
Ümbritsev arvutustehnika
Ilja Šmorgun
IFI7501.DT
Inimese ja arvuti interaktsiooni alused