Eesti keeles |
In English
DigiÕIS
Õppekavad
|
Õppejõud
|
Lõputööd
|
Avaldused
|
Päringud
Õppejõud lepingu tüübi järgi — Kevad 2021
Digitehnoloogiate instituudi mitteakadeemilised töötajad
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Sigrid Mandre
INT7169.DT
Sissejuhatus andmetesse: ava-, suur- ja linkandmed
Peeter Normak
IFI7065.DT
Magistritöö seminar I
Peeter Normak
IFI7066.DT
Magistritöö seminar II
Peeter Normak
IFI8101.DT
Infoühiskonna käsitlused ja protsessid
Priit Tammets
IFI6225.DT
Kasutajaliideste disain ja arendus
Tanel Toova
IFI6203.DT
Robootika
Tanel Toova
IFI7206.DT
Operatsioonisüsteemide paigaldus ja haldus
Tallinna Ülikooli töötajad
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Meelis Karp
IFI6215.DT
Arvutite ja võrkude haldamine
Timo Tobias Ley
DTI8007.DT
Teaduskollokvium
Timo Tobias Ley
IFI7308.DT
Uurimismeetodid
Katrin Niglas
IFI8003.DT
Teadusmetodoloogia
Kai Pata
IFI7074.DT
Tehnoloogiapõhine õpe organisatsioonis
Kai Pata
IFI7209.DT
Haridustehnoloogia ja õppimisteadused
Terje Väljataga
IFI6219.DT
Tehnoloogia ja ühiskond
Käsunduslepinguga õppejõud
Õppejõud
Ainekood
Aine nimetus
Kalle Ahi
IFI7030.DT
Finantsjuhtimine
(kaasõppejõud)
Ighoyota Ben Ajenaghughrure
IFI7340.DT
Interaktiivsete tarkvarasüsteemide loomine
Ighoyota Ben Ajenaghughrure
IFI7503.DT
Interaktiivsete tarkvarasüsteemide loomine
Roman Gorislavski
IFI6224.DT
Mobiilirakenduste arendamine
Roman Gorislavski
IFI7334.DT
Mängu matemaatika ja füüsika
Roman Gorislavski
IFI7336.DT
Tehisintellekt mängudes
Kärol-Milaine Jürgenson
IFI6104.DT
Veebisaidi arendus ja haldus
Sille Kaupmees
IFI6230.DT
Tarkvara testimise alused
Tauri Kirsipuu
IFI6211.DT
Eesrakenduste arendamine
Panagiotis Kosmas
MGA07
Praktika
Marek Kusmin
IFI6054.DT
Agiilne tarkvaraarendus
Marge Kusmin
IFI6206.DT
Digipädevuste baaskursus
Eve Lamberg
IFI7030.DT
Finantsjuhtimine
Maia Lust
IFI7012.DT
Põhipraktika II
Maia Lust
YDP7002.YM
Õpetajakoolituse praktika II
John Nietfeld
IFI7324.DT
Enesemääratletud õppimine digitaalsetes tõsimängudes
Raimo Pregel
IFI6226.DT
Objektorienteeritud programmeerimine
(kaasõppejõud)
Luis Pablo Prieto Santos
IFI7308.DT
Uurimismeetodid
(kaasõppejõud)
Regina Reinup
MLM6110.DT
Elementaarmatemaatika põhikoolis
Maria Jesus Rodriguez Triana
DTI8006.DT
Uurimissuunad haridustehnoloogias ja teadmusjuhtimises
Jelena Vendelin
IFI6068.DT
Sissejuhatus infosüsteemidesse
Alexandros Yeratziotis
MGA08
Universaalne disain
Anna Šeletski
MLM6214.DT
Hulgateooria ja loogika elemendid
Anna Šeletski
MLM6411.DT
Praktika II
Anna Šeletski
MLM6502.DT
Matemaatiline analüüs II
Anna Šeletski
MLM7409.DT
Matemaatilise analüüsi valitud peatükke
Ilja Šmorgun
IFI6234.DT
Tarkvarasüsteemide osalusdisain
Ilja Šmorgun
IFI7315.DT
Praktika