Eesti keeles | In English
Õppekavad | Õppejõud | Lõputööd | Avaldused | Päringud

Õppejõud

Digitehnoloogiate instituudi töötajad

Nimi Ametikoht
Mart Abel matemaatika külalisprofessor
Anar Abilakimova nooremteadur
Ben Ighoyota Ajenaghughrure tarkvaratehnika külalislektor
Kais Allkivi-Metsoja nooremteadur
Merja Lina M. Bauters digipöörde sihtrahastusega professor
Peadar Charles Callaghan nooremteadur
Pankaj Chejara veebiarendaja
Debora Conceição Firmino De Souza analüütik
Nuno Correia digipöörde vanemteadur
Gabriela De Moraes Beltrão projekti arendusspetsialist
Liyanachchi Mahesha Harshani De Silva nooremteadur
Pille Eslon keeletehnoloogia dotsent
- Farhat-Ul-Ain nooremteadur
Mikhail Fiadotau tõsimängude lektor
Danial Hooshyar vanemteadur
Daniel Irabien Peniche nooremteadur
Triinu Jesmin andmeanalüüsi lektor
Amna Khan nooremteadur
Manisha Khulbe nooremteadur
Jaagup Kippar tarkvaratehnika teenekas lektor
Kalle Kivi informaatika õpetaja
Helen Kuldkepp õppenõustaja ja -spetsialist
Jüri Kurvits matemaatika didaktika lektor
Marina Kurvits õpikeskkondade arendaja
Mart Laanpere matemaatika ja informaatika didaktika professor
Merle Laurits infoteaduse lektor
Alar Leibak matemaatika dotsent
Aira Lepik raamatukogunduse lektor
Madis Lepik matemaatika didaktika dotsent
Maia Lust nooremteadur
Jorge Eduardo Macias Diaz rakendusmatemaatika professor
Juri Mets nooremteadur
Silvi Metsar infojuhtimise teenekas lektor
Kadri Mettis nooremteadur
Ksenia Mukhina kultuuriandmete analüüsi teadur
Mati Mõttus arvutitunnetuse lektor
Aile Möldre kirjastustegevuse dotsent
Merily Müürsepp digivaldkonna ettevõttekoostöö koordinaator
Kaisa Norak analüütik
Peeter Normak direktor
Abiodun Afolayan Ogunyemi teadur
Tillmann Ohm nooremteadur
Kairi Osula andmeanalüüsi lektor
Marianne Paimre dokumendihalduse lektor
Iuliia Paramonova nooremteadur
Kristin Parve nooremteadur
Inga Petuhhov tarkvaratehnika õpetaja
Hans Põldoja haridustehnoloogia dotsent
James Sunney Quaicoe teadur
Gleb Redko veebidisainer
David Jose Ribeiro Lamas interaktsioonidisaini professor
Kädi Riismaa dokumendihalduse lektor
Andrus Rinde multimeediumi lektor
Merike Saar nooremteadur
Anmar Salman nooremteadur
Edna Milena Sarmiento Marquez nooremteadur
Shashi Kant Shankar nooremteadur
Pirgit Sillaots nooremteadur
Paula Joanna Sillat projektide arendusspetsialist
Linda Helene Sillat nooremteadur
Tatjana Tamberg matemaatika lektor
Mikhail Tamm teadur
Kairit Tammets haridustehnoloogia professor
Priit Tammets analüütik
Darja Tokranova nooremteadur
Vladimir Tomberg interaktsioonidisaini dotsent
Tanel Toova süsteemiadministraator
Tõnu Tõnso rakendusmatemaatika lektor
Elviine Uverskaja infoteaduse teenekas lektor
Sirje Virkus infoteaduse professor
Annika Volt matemaatika didaktik
Anastasiia Väljamäe projektide arendusspetsialist
Maria Zeltser matemaatika dotsent
Sonia Claudia da Costa Sousa interaktsioonidisaini dotsent
Anna Šeletski matemaatika lektor
Ilja Šmorgun interaktsioonidisaini dotsent

Tallinna Ülikooli töötajad

Nimi Ametikoht Instituut/üksus
Kärol-Milaine Jürgenson veebispetsialist Turundus- ja kommunikatsiooniosakond
Meelis Karp juhtiv süsteemiadministraator Infotehnoloogia osakond
Kaire Kollom haridustehnoloogia lektor Haridusteaduste instituut
Timo Tobias Ley õpianalüütika ja haridusinnovatsiooni professor Haridusteaduste instituut
Sigrid Mandre peareferent Akadeemiline Raamatukogu
Kaja Mädamürk nooremteadur Loodus- ja terviseteaduste instituut
Katrin Niglas teadusprorektor Rektoraat
Kai Pata täiskasvanuhariduse ja mitteformaalõppe professor Haridusteaduste instituut
Luis Pablo Prieto Santos vanemteadur Haridusteaduste instituut
Priit Reiska loodusteaduste didaktika teenekas professor Loodus- ja terviseteaduste instituut
Terje Väljataga õpikeskkonna uuringute vanemteadur Haridusteaduste instituut

Käsunduslepinguga õppejõud

Kalle Ahi
Baseer Ahmad Baheer
Lyubov Bugaeva
Ahmed Mohamed Said Anwar Elshenawy
Roman Gorislavski
Liis Hundt
Asian Hô
Elin Iloste
Piret Jeedas
Eero Johannes
Priit Järv
Ardi Jürgens
Tiiu Kaljas
Brigitta Laura Kannel
Viktor Kaptelinin
Sille Kaupmees
Filipp Keks
Suhaib Rehman Khan
Heila Kirsimäe
Tauri Kirsipuu
Yaraslau Kot
Aurika Kruus
Marek Kusmin
Marge Kusmin
Peep Küngas
Andres Kütt
Eve Lamberg
Guido Leibur
Agu Leinfeld
Teemu Leinonen
Birgy Lorenz
Brandon Marsh
Ruth-Helene Melioranski
Mart Mäe
Tanel Mällo
Marko Nemberg
John Nietfeld
Margus Noormaa
Alexander Horst Norta
Elin Nurges
Jaan Oruaas
Priidu Paomets
Priit Parmakson
Raimo Pregel
Hillar Põldmaa
Margus Püüa
Ülle Raavel
Regina Reinup
Joanna Agata Rutkowska
Romil Rõbtšenkov
Harri Saar
Ants Sild
Pavel Smutný
Erkki Sula
Ivo Suur
Maris Tõnso
Mihkel Vaher
Jelena Vendelin
Vanessa Vorteil
Hugo Plácido da Silva
Tanel Õunapuu
Mustafa Can Özdemir